katalog salonů krásy v Praze 9  |   fitnesspraha9.cz
restauracepraha1.cz  |   restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha4.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha6.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha10.cz

Café restaurant ScontoCafé restaurant Sconto
Provoz samoobslužné restaurace s letní zahrádkou. Nabídka specialit české i mezinárodní kuchyně. Poskytování služeb v oblasti cateringu.

V našich restauracích přijímáme stravenky Ticket Restaurant a Sodexho.

Catering

Naše firma se specializuje na gastronomické zajištění gala večeří, rautů, bufetů, tématických večírků, elegantních koktejlů na místech, která si sami zvolíte. Catering je naší specializací a to zejména pro naše náročné klienty do cca 300 osob.

Charakterizuje nás profesionalita, prvotřídní gastronomie, výběr nejlepších surovin a motivace dodat pro Vaši akci to nejlepší k Vaší spokojenost. Naší předností je individuální přístup ke každému klientovi a proto připravíme akci šitou přímo na míru Vašim požadavkům. Naše specializace je staro-francouzká kuchyně, která se skvěle hodí k vínum. Bohaté zkušenosti máme rovněž se zajištěním občerstvení během konferencí nebo školení.


Zvětšit mapu
Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru té správné restaurace či kavárny. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.

Oznámkuj restauraci

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Jídlo:

Obsluha:
Interiér:
Cena/kvalita:
Cena jídla:
Datum návštěvy:
Další informace o návštěvě: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Kontaktujte firmu prostřednictvím formuláře

E-mail bude směřovat na firemní e-mail


Předmět:Vzkaz:
Jméno a příjmení:


Telefon:


Email*:


Kontrola - zadejte číslo dvanáct číslovkou*:Povinné položky jsou označeny *