katalog salonů krásy v Praze 9  |   fitnesspraha9.cz
restauracepraha1.cz  |   restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha4.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha6.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha10.cz

Restaurace SlávkaRestaurace Slávka
Zveme vás do naší restaurace a vinárny, kde nabízíme široký sortiment jídel a obsáhlou nabídku vín. Možnost obědů i večeří, rezervace salonku, společenské akce, svatby a posezení u krbu. Nekuřácké oddělené prostory samozřejmostí.Datum poslední aktualizace: 04.12.2013Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru té správné restaurace či kavárny. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.

Oznámkuj restauraci

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Jídlo:

Obsluha:
Interiér:
Cena/kvalita:
Cena jídla:
Datum návštěvy:
Další informace o návštěvě: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Uložené recenze

Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků, kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují třeba i majitelé podniků.

2014-04-04 10:24:39
Jídlo: 1 Obsluha: 1 Interiér: 3 Cena/kvalita: 1 Cena jídla: 85 Kč
Další info: Mám jediné 2 výhrady. 1. Židle jsou oproti výšce stolu velmi nízké, člověk pak musí jíst skoro až nepřirozeně, jelikož mu výška stolu končí někde u prsou. 2. Nekuřácký salonek je zapadlý na opačné straně než je vchod. Návštěvník tak musí projít celou restaurací, která je cigaretovým kouřem prostě cítit, aby se dostali k místu bez rušivého kouře (byť mám o tom velké pochybnosti, neb salónek je sice ve zvláštní místnosti, ale ta není nijak uzavřená a kouř se tam tak může bez problému šířit kvůli absenci ventilátorů) a mohli si oběd užít. Jídlo samotné je chuťově velmi dobré, porce odpovídá ceně, troufl bych si i říct, že nás v tomto ohledu restaurace trochu rozmazluje.
Datum návštěvy: 3.4.2014
Kontakt: ****sdra@volny.cz
Průměr hodnocení: Restaurace Slávka — Review Rating: 4.5 z 5
2013-08-23 19:53:07
Jídlo: 1 Obsluha: 1 Interiér: 4 Cena/kvalita: 1 Cena jídla: 85 Kč

Kontakt: ****
Průměr hodnocení: Restaurace Slávka — Review Rating: 4.4 z 5
Restaurace Slávka — Review, Hodnocení Rating: 4 out of 5 založeno na 2 hodnoceních.

Známka před zaokrouhlením 1.6

Výsledná známka - české známkování: 2Kontaktujte firmu prostřednictvím formuláře

E-mail bude směřovat na firemní e-mail


Předmět:Vzkaz:
Jméno a příjmení:


Telefon:


Email*:


Kontrola - zadejte číslo dvanáct číslovkou*:Povinné položky jsou označeny *