katalog salonů krásy v Praze 9  |   fitnesspraha9.cz
restauracepraha1.cz  |   restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha4.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha6.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha10.cz

Hostinec U ŠvejkaHostinec U Švejka
Náš hostinec se nachází přímo u Kyjského rybníka,takže návštěvu našeho hostince můžete spojit s příjemnou procházkou. V letních i zimních měsících je v provozu zahrádka s obsluhou, kterou jistě ocení v zimních měsících především bruslaři, pro které máme připraveno občerstvení bez nutnosti sundávání

Nabízíme Vám klasickou českou kuchyni, speciality a polední menu za příznivé ceny. V případě zájmu zajistíme i rozvoz jídel do firem. Mezi námi točená piva patří Plzeň, Gambrinus, světlý i tmavý Kozel a točené nealkoholické pivo Birel. Dále nabízíme široký výběr vín,alkoholických a nealkoholických nápojů a točenou kofolu. 

V prostorách našeho hostince můžete využívat nekuřácký salónek,v případě sportovních přenosů projekci na velkém plátně, šipkové turnaje a jednou týdně živou hudbu. Zajistíme též svatby, firemní i soukromé akce.

Náš hostinec můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu od 10 do 23 hodin. Věříme že se u nás budete cítit jako doma a těšíme se na Vaši návštěvu.


Zvětšit mapu

Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru té správné restaurace či kavárny. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.

Oznámkuj restauraci

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Jídlo:

Obsluha:
Interiér:
Cena/kvalita:
Cena jídla:
Datum návštěvy:
Další informace o návštěvě: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Kontaktujte firmu prostřednictvím formuláře

E-mail bude směřovat na firemní e-mail


Předmět:Vzkaz:
Jméno a příjmení:


Telefon:


Email*:


Kontrola - zadejte číslo dvanáct číslovkou*:Povinné položky jsou označeny *